Informacje o firmie Mago Serwis

 

        Przedsiębiorstwo Mago Serwis powstało w 2009 roku na podstawie innowacyjności. Jest nią umiejętność wykorzystania wiedzy i kreatywności w zastosowaniu produktów chemii technicznej i powłok antykorozyjnych w przemyśle. Trudne problemy, to dla nas wyzwanie. Odpowiedni dobór produktu i efektywne jego wykorzystanie stało się naszą pasją. Posiadamy w ofercie pełen asortyment płynów odtłuszczających, płynów odkamieniających, płynów antykorozyjnych, rozpuszczalników, płynów biologicznych, aerozoli technicznych oraz powłok antykorozyjnych do pracy w najcięższych warunkach.

        Zapewniamy elastyczną formułę rozwiązań dzięki profesjonalnemu doradztwu. Codziennie jesteśmy w kontakcie z działami technologicznymi naszych producentów, przekazując uwagi klientów i ich potrzeby. Dzięki temu budujemy współpracę na działaniu ekspertów, potrafiących uwolnić zasoby możliwości z naszych produktów. Zaufanie partnerów pozwoliło nam stać się ekspertami w doradztwie technicznym - to nas wyróżnia i przekłada się na długofalową współpracę.

        Mago Serwis to monolit fachowego doradztwa, niezawodnego produktu, pasji i zaangażowania pracowników.Wciąż rozwijamy siebie i jakość naszych produktów-dzięki temu mamy energię i jesteśmy pasjonatami naszej pracy.

Z poważaniem Zespół Mago Serwis

Zapytaj o współpracę